Bluetooth Passthrough: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 213: | Line 213: | ||
| Average | | Average | ||
| Short | | Short | ||
|- | |||
| bgcolor="#afa" | Intel Dual Band Wireless-AC 3160 | |||
| 8087 || 07DC || 0001 | |||
| bgcolor="#afa" colspan="3" style="text-align: center;" | Yes | |||
| Good | |||
| Long | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| Intel Dual Band Wireless-AC 3165 | | Intel Dual Band Wireless-AC 3165 |