79,225
edits
(9 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
|20 | |20 | ||
|[[:Category:DSI Games (Publisher)|DSI Games]], [[:Category:ZOO Digital Publishing (Publisher)|ZOO Digital Publishing]] | |[[:Category:DSI Games (Publisher)|DSI Games]], [[:Category:QVS International (Publisher)|QVS International]], [[:Category:ZOO Digital Publishing (Publisher)|ZOO Digital Publishing]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____20|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____20|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- | ||
Line 352: | Line 352: | ||
|- | |- | ||
|69 | |69 | ||
|[[:Category:Electronic Arts (Publisher)|Electronic Arts]], [[:Category:EA Sports (Publisher)|EA Sports]], [[:Category:MTV Games (Publisher)|MTV Games]] | |[[:Category:Electronic Arts (Publisher)|Electronic Arts]], [[:Category:EA Sports BIG (Publisher)|EA Sports BIG]], [[:Category:MTV Games (Publisher)|MTV Games]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____69|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____69|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- | ||
Line 400: | Line 400: | ||
|- | |- | ||
|70 | |70 | ||
|[[:Category:Atari (Publisher)|Atari]] | |[[:Category:Atari (Publisher)|Atari]] / [[:Category:Infogrames (Publisher)|Infogrames]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____70|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____70|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- | ||
Line 912: | Line 912: | ||
|- | |- | ||
|KM | |KM | ||
|[[:Category:Deep Silver (Publisher)|Deep Silver]]<sup>EU</sup> / [[:Category:Ravens Court (Publisher)|Ravens Court]] | |[[:Category:Deep Silver (Publisher)|Deep Silver]]<sup>EU</sup> / [[:Category:Ravens Court (Publisher)|Ravens Court]] / [[:Category:BrainGame Publishing (Publisher)|BrainGame Publishing]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____KM|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____KM|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- | ||
Line 1,282: | Line 1,282: | ||
|[[:Category:Press Play (Publisher)|Press Play]] | |[[:Category:Press Play (Publisher)|Press Play]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____QX|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____QX|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|QZ | |||
|[[:Category:Hands-On Mobile (Publisher)|Hands-On Mobile]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____QZ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|RA | |RA | ||
Line 1,636: | Line 1,640: | ||
|- | |- | ||
|YD | |YD | ||
|[[:Category:Infinite_Dreams_( | |[[:Category:Infinite_Dreams_(Publisher)|Infinite Dreams]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____YD|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____YD|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- |