GameIDs: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 526: | Line 526: | ||
|[[:Category:Alternative Software (Publisher)|Alternative Software]] | |[[:Category:Alternative Software (Publisher)|Alternative Software]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____AU|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____AU|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|AX | |||
|[[:Category:Vivendi Games (Publisher)|Vivendi Games]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____AX|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|B0 | |B0 |