Ships with Debugging Symbols: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(add Just Dance 2) |
(add Just Dance 4) |
||
Line 527: | Line 527: | ||
|debug/*.MAP | |debug/*.MAP | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[Just Dance 4]] | |||
|LynWiiRetail.elf | |||
|includes DWARF data | |||
|- | |- | ||
|[[Just Dance 2017]] | |[[Just Dance 2017]] |