79,231
edits
Line 55: | Line 55: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Altered Beast (Genesis)}} | |{{Ratings|Altered Beast (Genesis)}} | ||
|- | |||
|[[Assault Suit Leynos]] | |||
|2007 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Assault Suit Leynos}} | |||
|- id="B" | |- id="B" | ||
|[[Bahamut Senki]] | |[[Bahamut Senki]] | ||
Line 235: | Line 240: | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|Ichi Tanto-R}} | |{{Ratings|Ichi Tanto-R}} | ||
|-id="K" | |||
|- id="K" | |||
|[[Kid Chameleon]] aka [[Chameleon Kid]] | |[[Kid Chameleon]] aka [[Chameleon Kid]] | ||
|2007 | |2007 |