79,231
edits
Line 66: | Line 66: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|5 Spots Party}} | |{{Ratings|5 Spots Party}} | ||
|- | |- | ||
|[[Adventure Island: The Beginning]] | |[[Adventure Island: The Beginning]] | ||
Line 1,211: | Line 1,206: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Magic Destiny}} | |{{Ratings|Magic Destiny}} | ||
|- | |||
|[[Magnetica Twist]] aka [[Actionloop Twist]] aka aka [[Minna de Puzzloop]] | |||
|2008 | |||
|JP/NA/EU | |||
|{{Ratings|Magnetica Twistt}} | |||
|- | |- | ||
|[[Magnetis]] | |[[Magnetis]] |