79,235
edits
Line 361: | Line 361: | ||
|{{Ratings|The Super Spy}} | |{{Ratings|The Super Spy}} | ||
|- id="T" | |- id="T" | ||
|[[Tokuten Oh: Honoo no Libero]] | |||
|2013 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Tokuten Oh: Honoo no Libero}} | |||
|- | |||
|[[Top Hunter: Roddy & Cathy]] | |[[Top Hunter: Roddy & Cathy]] | ||
|2007 | |2007 |