15,191
edits
(→Wii Channels Compatibility List: add USB Flash Optimization channel) |
|||
Line 163: | Line 163: | ||
|JP/AUS/KO | |JP/AUS/KO | ||
|{{Ratings|Today and Tomorrow Channel}} | |{{Ratings|Today and Tomorrow Channel}} | ||
|- | |||
|[[USB Flash Optimization]] | |||
|Downloadable | |||
|JP | |||
|{{Ratings|USB Flash Optimization}} | |||
|- | |- | ||
|[[Watchever]] | |[[Watchever]] |