79,235
edits
Line 375: | Line 375: | ||
|NA/PAL | |NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=Dirt 2}} | |{{RatingsWii|name=Dirt 2}} | ||
|- | |||
|[[Disney Epic Mickey]] | |||
|2010 | |||
|Aventure | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=Disney Epic Mickey}} | |||
|- | |- | ||
|[[Disney Princess]] | |[[Disney Princess]] | ||
Line 382: | Line 388: | ||
|{{RatingsWii|name=Disney Princess}} | |{{RatingsWii|name=Disney Princess}} | ||
|- | |- | ||
|[[Disney | |[[Disney Up]] | ||
|2009 | |2009 | ||
|Aventure | |Aventure | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=Disney | |{{RatingsWii|name=Disney Up}} | ||
|- | |- | ||
|[[DJ Hero]] | |[[DJ Hero]] |