79,221
edits
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 150: | Line 150: | ||
|{{Ratings|Famicom Bunko: Hajimari no Mori}} | |{{Ratings|Famicom Bunko: Hajimari no Mori}} | ||
|- | |- | ||
|[[Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo]] | |[[Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo (SNES)|Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo]] | ||
|2008 | |2008 | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo}} | |{{Ratings|Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo (SNES)}} | ||
|- | |- | ||
|[[Final Fantasy II (SNES)|Final Fantasy II]] aka [[Final Fantasy IV]] | |[[Final Fantasy II (SNES)|Final Fantasy II]] aka [[Final Fantasy IV]] | ||
Line 215: | Line 215: | ||
|{{Ratings|Fushigi no Dungeon 2: Fūrai no Shiren}} | |{{Ratings|Fushigi no Dungeon 2: Fūrai no Shiren}} | ||
|- id="G" | |- id="G" | ||
|[[Gakkou Deatta Kowai Hanashi]] | |||
|2008 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Gakkou Deatta Kowai Hanashi}} | |||
|- | |||
|[[Ganbare Goemon 2: Kiteretsu Shogun Magginesu]] | |[[Ganbare Goemon 2: Kiteretsu Shogun Magginesu]] | ||
|2008 | |2008 | ||
Line 511: | Line 516: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Super Adventure Island II}} | |{{Ratings|Super Adventure Island II}} | ||
|- | |- | ||
|[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] | |[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] |