79,225
edits
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 215: | Line 215: | ||
|{{Ratings|Fushigi no Dungeon 2: Fūrai no Shiren}} | |{{Ratings|Fushigi no Dungeon 2: Fūrai no Shiren}} | ||
|- id="G" | |- id="G" | ||
|[[Gakkou Deatta Kowai Hanashi]] | |||
|2008 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Gakkou Deatta Kowai Hanashi}} | |||
|- | |||
|[[Ganbare Goemon 2: Kiteretsu Shogun Magginesu]] | |[[Ganbare Goemon 2: Kiteretsu Shogun Magginesu]] | ||
|2008 | |2008 | ||
Line 511: | Line 516: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Super Adventure Island II}} | |{{Ratings|Super Adventure Island II}} | ||
|- | |- | ||
|[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] | |[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] |