Wii Channels: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 198: | Line 198: | ||
|NA | |NA | ||
|{{Ratings|Wii Startup Menu}} | |{{Ratings|Wii Startup Menu}} | ||
|- | |||
|[[Wii System Transfer]] | |||
|Downloadable | |||
|JP/NA/EU | |||
|{{Ratings|Wii System Transfer}} | |||
|- | |- | ||
|[[Wii U Menu]] | |[[Wii U Menu]] |