TurboGrafx-16: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
|||
Line 168: | Line 168: | ||
|{{Ratings|Cratermaze}} | |{{Ratings|Cratermaze}} | ||
|- id="D" | |- id="D" | ||
|[[Darius Plus]] | |||
|2008 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Darius Plus)}} | |||
|- | |||
|[[Dai Makaimura (TurboGrafx-16)|Dai Makaimura]] | |[[Dai Makaimura (TurboGrafx-16)|Dai Makaimura]] | ||
|2009 | |2009 |