6,576
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 242: | Line 242: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Baldur's Gate: Dark Alliance}} | |{{Ratings|Baldur's Gate: Dark Alliance}} | ||
|- | |- | ||
|[[Barnyard (GC)|Barnyard]] | |[[Barnyard (GC)|Barnyard]] | ||
Line 3,557: | Line 3,552: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|WarioWare, Inc.: Mega Party Game$!}} | |{{Ratings|WarioWare, Inc.: Mega Party Game$!}} | ||
|- | |||
|[[Warrior Blade: Rastan vs. Barbarian]] | |||
|2003 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Warrior Blade: Rastan vs. Barbarian}} | |||
|- | |- | ||
|[[Wave Race: Blue Storm]] | |[[Wave Race: Blue Storm]] |
edits