79,225
edits
Line 371: | Line 371: | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|Bobobo-bo Bo-bobo Dassutsu! Hajike Royale}} | |{{Ratings|Bobobo-bo Bo-bobo Dassutsu! Hajike Royale}} | ||
|- | |||
|[[Bokujou Monogatari - Shiawase no Uta for World]] | |||
|2005 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Bokujou Monogatari - Shiawase no Uta for World}} | |||
|- | |- | ||
|[[Bomberman Generation]] | |[[Bomberman Generation]] |