15,188
edits
(→Wii Channels Compatibility List: separate both channels) |
|||
Line 168: | Line 168: | ||
|EU | |EU | ||
|{{Ratings|Watchever}} | |{{Ratings|Watchever}} | ||
|- | |||
|[[Wii Fit Body Check Channel]] | |||
|Downloadable | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Wii Fit Body Check Channel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Wii Fit Channel]] | |[[Wii Fit Channel]] |