79,225
edits
Line 65: | Line 65: | ||
|NA/PAL | |NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=007: Agent Under Fire}} | |{{Ratings|name=007: Agent Under Fire}} | ||
|- | |||
|[[007: Everything or Nothing]] | |||
|2004 | |||
|FPS | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{Ratings|name=007: Everything or Nothing}} | |||
|- | |- | ||
|[[1080° Avalanche]] | |[[1080° Avalanche]] | ||
Line 1,549: | Line 1,555: | ||
|{{Ratings|name=The Italian Job}} | |{{Ratings|name=The Italian Job}} | ||
|- | |- | ||
|<span id=J> | |<span id=J>[[James Bond 007: From Russia with Love]] | ||
|2005 | |2005 | ||
|FPS | |FPS |