79,231
edits
mNo edit summary |
|||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 150: | Line 150: | ||
|{{Ratings|Famicom Bunko: Hajimari no Mori}} | |{{Ratings|Famicom Bunko: Hajimari no Mori}} | ||
|- | |- | ||
|[[Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo]] | |[[Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo (SNES)|Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo]] | ||
|2008 | |2008 | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo}} | |{{Ratings|Famicom Tantei Club Part II: Ushiro ni Tatsu Shōjo (SNES)}} | ||
|- | |- | ||
|[[Final Fantasy II (SNES)|Final Fantasy II]] aka [[Final Fantasy IV]] | |[[Final Fantasy II (SNES)|Final Fantasy II]] aka [[Final Fantasy IV]] | ||
Line 511: | Line 511: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Super Adventure Island II}} | |{{Ratings|Super Adventure Island II}} | ||
|- | |||
|[[Super Bomberman 3]] | |||
|2006 | |||
|NA | |||
|{{Ratings|Super Bomberman 3}} | |||
|- | |- | ||
|[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] | |[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] |