79,225
edits
mNo edit summary |
|||
Line 511: | Line 511: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Super Adventure Island II}} | |{{Ratings|Super Adventure Island II}} | ||
|- | |||
|[[Super Bomberman 3]] | |||
|2006 | |||
|NA | |||
|{{Ratings|Super Bomberman 3}} | |||
|- | |- | ||
|[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] | |[[Super Castlevania IV]] aka [[Akumajō Dracula]] |