76
edits
(→Games tested: Added SSX on Tour) |
m (→Search queries: Added queries for untested games) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=WiiWare+games&wpInCategory2=4+stars+(Rating)}} 4 stars] | |[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=WiiWare+games&wpInCategory2=4+stars+(Rating)}} 4 stars] | ||
|[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=WiiWare+games&wpInCategory2=5+stars+(Rating)}} 5 stars] | |[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=WiiWare+games&wpInCategory2=5+stars+(Rating)}} 5 stars] | ||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|Untested games | |||
|[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=GameCube+games&wpInCategory2=Untested}} GameCube] | |||
|[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=Wii+games&wpInCategory2=Untested}} Wii] | |||
|[{{fullurl:Special:MultiCategorySearch|wpInCategory1=WiiWare+games&wpInCategory2=Untested}} WiiWare] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits