5,502
edits
Line 474: | Line 474: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=Crash Of The Titans}} | |{{Ratings|name=Crash Of The Titans}} | ||
|- | |||
|[[Crayon Shin-chan: Saikyou Kazoku Kasukabe King Wii]] | |||
|2006 | |||
|Action Adventure | |||
|JP/PAL | |||
|{{Ratings|name=Crayon Shin-chan: Saikyou Kazoku Kasukabe King Wii}} | |||
|- | |- | ||
|[[Crazy Climber]] | |[[Crazy Climber]] | ||
Line 2,478: | Line 2,484: | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|name=Shimano Xtreme Fishing}} | |{{Ratings|name=Shimano Xtreme Fishing}} | ||
|- | |- | ||
|[[Shiren The Wanderer]] | |[[Shiren The Wanderer]] |